Kurumsal

Başkanın Mesajı

Kıymetli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız;

1952 yılında başlayan ve bu günlere kadar devam eden yatırım yolculuğumuzda, yarım asrı geride bırakmanın verdiği azimle çalıştık. Dürüstlük, kararlılık ve güvenilirlik Özmen Global A.Ş.’yi bugünlere taşıyan değerleri oldu. Bu değerler bizleri, faaliyet gösterdiğimiz her alanda başarıya ulaştırdı, yolumuzu saygınlaştırdı. Bu başarılara yenilerini eklemek ve ülkemize fayda sağlayacak çalışmalara imza atmak için aynı güç ve azimle çalışmaya devam ediyoruz. Dünyadaki gelişmelerle doğru orantılı olarak biz de sürekli kendimizi geliştiriyor, yenilenme için yatırımlar yapıyoruz. Dünya büyük bir hızla değişiyor ve bu değişimin bir parçası olmak günümüzde bir zorunluluk haline geldi. Dünyada globalleşmeyle rekabet etmenin yolu, teknolojik dönüşümü tamamlamaktan, altyapıya ve insan kaynağına yatırım yapmaktan geçiyor. Bu bilinçle tüm grup şirketlerimizle çeşitli icraatlar yürütüyor, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda küresel oyuncu olma vizyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Anlık gelişmelere göre hareket etmiyoruz, uzun vadeli planlar yapıyor ve gerçekleşmesi için fedakarlıkla çalışıyoruz. Ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanmalardan etkilenmemek için yatırımlarımızı hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Her yıl olduğu gibi 2019 yılında da kararlı adımlarla hedeflerimizde ilerlerken, geleceğe güvenle bakıyoruz. Bize yol gösteren fikirlerimiz ışığında; Özmen Global markasına değer katmak, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı mutlu etmek ve ülkemizin çıkarlarını her şeyin önünde tutmak için de iyi niyet ve büyük bir gayretle işimizi her gün daha iyi yapmaya odaklanıyoruz.

Hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz. Tüm iş ortaklarımızla birlikte, yaşadığımız dünyaya fayda sağlayacak çalışmalara imza atacağız.

Sevgi ve Saygılarımla,

Şeref Ferit ÖZMEN
Yönetim Kurulu Başkanı

© Copyright Özmen Global A.Ş.

web tasarım