Faaliyet Alanları

BP Taşıtmatik Distribütörlüğü

Özmen Global A.Ş. BP taşıtmatik ve filo kartlar Mersin bölge distribütör.

Taşıtmatik sisteminin size getirdiği avantajlar

Otomatik Ödeme

BP Taşıtmatik sisteminde ayrıca sürücüye avans vermek, kredi kartı kullanmak, nakit ödeme yapmak, fatura yazdırmak, masraf fişi hazırlamak gibi alışılagelmiş yapılan ödeme şekilleri ortadan kaldırılmıştır. Bunun yanı sıra faturaların ödemeleri banka hesaplarından da otomatik olarak yapabiliyor.

Muhasebe işlemlerinizde kolaylık ve zaman kazancı

Filonuza ait araçlarınızın tüketim raporlarının kullanmakta olduğunuz muhasebe sistemine entegrasyonu otomatik olarak yapıldığından birikmiş yüzlerce akaryakıt fişini tek tek kaydetme derdi ortadan kalkmış oluyor. Bu sistem kullanıcılara hem zaman kazandıyor hem de tam kontrol sağlıyor.

Filonuzun akaryakıt alımları BP Taşıtmatik ile kontrol altında!

BP Taşıtmatik, BP’nin filolara özel geliştirdiği çözümümüz.Bu otomasyon sistemiyle, akaryakıtınızı aracınızdan çıkmadan alıp, ikmal sırasında herhangi bir ödeme yapmaksızın akaryakıt giderlerinizi tam olarak kontrol altına alabilirsiniz.

% 100 Filo Yönetimi

Filonuzun toplam yakıt tüketimini, bu tüketimi hangi periyodlarda yapmış olduğunu, almış olduğu ürünle toplam kaç kilometre yol katetmiş olduğunu kesin olarak takip edebiliyor, ve filonuzun aylık harcadığı akaryakıt miktarını tama olarak belirleyebiliryorsunuz. Belli bir zaman diliminde ortalama tüketim miktarını da yine tam olarak takip edebiliyorsunuz.

Limitlendirme

Araçlarınızın sizin belirleyeceğiniz esnek zaman aralıklarında TL veya LT bazında ne kadar yakıt alabileceğine karar verebilirsiniz. Sistem, tüketim miktarına ilişkin limitlerin yanı sıra, aracın yakıt alacağı istasyonların ve/veya şehir/bölgelerin de limitlendirilmesine olanak tanıyor.

Raporlama

Araçlarınızın akaryakıt alımıyla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgiler BP Genel Merkezi’nden faturayla birlikte bir rapor halinde size gönderilir. Bu sayede filonuzu kolaylıkla yönetebilirsiniz.

7/24 Kesintisiz Servis

www.bptaşıtmatikonline.com sitesi üzerinden şirketinize özel kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak 7/24 her türlü tüketim ve limit bilginize ulaşmanız mümkün.

Çoklu Fatura

Tüketicilerimizin hayatını kolaylaştıracak bu hizmetimiz ile filonuzun tüm akaryakıt alımları için ayda 3 fatura alabiliyorsunuz. Sistemden otomatik olarak aktarılan akaryakıt alımınıza ait bilgiler ise belirli periyodlar halinde yine faturalandırılabiliyor..

BP Kart

iletişim

Atatürk Mahallesi, 33170 Mezitli/Mersin, Türkiye
+90 324 357 12 13

© Copyright Özmen Global A.Ş.

web tasarım