Kurumsal

Hakkımızda

1952'de dedemiz ve babamızın başlattığı akaryakıt taşımacılığı ve inşaat sektörüne, 2002 yılında Özmen Global A.Ş., olarak devam etmekteyiz. Toptan ve perakende akaryakıt ticareti, özel yap-sat inşaat işi ve turizm alanlarında faaliyet göstermektedir. Kamu ve özel sektöre yönelik toptan akaryakıt tedarikinin yanı sıra BP Taşıt Tanıma Sistemi distribütörlüğü de yapmaktadır.

Çok sayıda başarılı inşaat projesine imza atan Özmen Global A.Ş., öğrenci yurdu ve mesire alanı işletmeciliği de yapmaktadır. Çevreye duyarlı, faaliyetlerini etik şirket prensipleriyle gerçekleştiren, müşteri memnuniyetine önem veren, müşteri bazlı çözümler üreten Özmen Global A.Ş., hizmet kalitelisini sürekli arttırmakta ve kendisini yenilemektedir.

Misyonumuz

Sektörde en iyi uygulama örneği olarak bilinmek.

Vizyonumuz

Tüm faaliyet alanlarımızda yeni yatırım ve hizmetler ile kalite çizgimiz her geçen gün arttırmak. Topluma Katkı Sağlamak İçinde yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak, daha iyi toplum ve çevreye ulaşma sorumluluğu bilincinde ve duyarlılığında, toplumda farkındalık yaratmak. Sürekli Gelişim Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amacıyla, çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak, en iyi olma ilkesini benimseyerek, tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlayarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenileme ve geliştirme için çabalamak.

© Copyright Özmen Global A.Ş.

web tasarım